7/21/2011

Rozhovor s Miou Bellou Doxanskou

Jak už jsem Vám před pár dny psala, přichystala jsem rozhovor s populární českou blogerkou a dala jsem Vám šanci uhádnout, která z nich to je. Většina z Vás odpověděla správně. Je to Mia Bella Doxanská. Její blog najdete na adrese: http://miabelladox.blogspot.com/ . Pokud můžu přesně citovat z jejího profilu tak o sobě píše, že je milovničkou umění, kosmetiky, módy a knih. Její blog mám moc ráda a proto jsem ji požádala o tento rozhovor. Snad se Vám bude líbit a budou na něj jen kladné ohlasy.  Mio, díky za rozhovor.


1. Jak si ke kosmetice Lush přišla?

Upřímně? Procházela jsem se v obchodním středisku OC Palladium a najednou mě cosi praštilo do nosu! Bylo to nádherná a omamná vůně, která mě přímo vtáhla do toho nejbarevnějšího obchůdku, co jsem kdy viděla. Připadala jsem si jako v pohádce a přemýšlela jsem, co bych prvního ochutnala, než jsem zjistila, že jde o přírodní kosmetiku, nikoliv cukrářské výrobky. Ale i tak to byla láska na první čuch!


2. Jaký je tvůj nejoblíbenější produkt a proč?
100% scrub na rty – Bubblegum, protože od té doby, co jsem ho objevila, dala jsem sbohem popraskaným rtům a navíc mi taaak chutná!


3. Zklamal tě Lush někdy? Jak?
Trochu mě zklamal šampon I love Juicy - asi jsem čekala větší změnu, která bohužel nenastala (ale každému sedí něco jiného, neříkám, že je špatný). Další věc, co mě moc nenadchla, byla balistika Think Pink – ve vaně jí moc necítím.


4. Preferuješ sprchové gely nebo mýdla?
Mýdla! Sice teď v létě používám sprchové gely po opalování a různé tekuté peelingy, ale jinak používám opravdu ráda mýdla – hlavně ty od Lush!


5. Máš nějaké oblíbené mýdlo? Které?
Jen jedno? To je hrozně těžké. Musím napsat tři. První je bezkonkurenčně Sea Vegetable – miluji moře, mořské řasy a jeho svěží citronovou vůni! Dalšími oblíbenými jsou Honey I washed the kids (miláček mých rodičů) a můj nejnovější miláček – Japanesse Aid. Mám totiž hrozně ráda vůni kokosů.


6. Jaké máš zkušenosti s Pražským obchůdkem?
Ty nejlepší samozřejmě. Lush víly jsou hrozně milé. Nikdy mi nic nenutily a vždy mi dobře poradily. Stačí říct svůj problém, nebo svou oblíbenou vůni a zkušené poradkyně pro Vás najdou výrobek na míru.


7. Využiješ svůj kód pro poštovné zdarma? Co si plánuješ koupit?
Ano využiji. Včera mi přišel letáček s kódem a měla jsem z něj hroznou radost, protože jsem si zrovna nedávno vybrala pár výrobků, které bych hrozně ráda co nejdříve vyzkoušela. Patří do nich pleťové mýdlo Fresh farmacy, Slečna Ručička, tuhý olejíček Samba a šampon Cythia Sylvia Stout, na který jsem slyšela samé ódy.


8. Pomohla si Japonsku koupí mýdla Japanese Aid?
Samozřejmě. Jedno jsem si koupila já a jedno sestra. Aktuálně je naším nejoblíbenějším mýdlem díky dobrému pocitu a
kokosové vůni, jak už jsem psala.


9. Jaký názor máš na emotibomby? Zkusila si někdy nějakou?
Abych řekla pravdu, ještě jsem žádnou nevyzkoušela a zatím jsem se o ně moc nezajímala. Tahle otázka mě pořádně překvapila, protože je to jedna z věcí od Lush, o které zatím nic nevím.


10. Zlepšila se ti pleť po používání Lush nebo by si našla nějakou jinou kosmetiku, která ti pomáhá mnohem víc?
Se sestrou používáme řadu Tea tree (jak tablety, tak pleťovou vodu) a já tedy nikdy neměla nijak velké problémy s pletí, takže tyto výrobky využívám spíše jako prevenci, ale sestře pleťová voda celkem pomohla. Netvoří se jí už tolik pupínků a rychleji se hojí. U mě má zas plus za příjemnou vůni.


11. Kdyby si měla mým čtenářům doporučit jeden produkt, který by to byl?
Scrub na rty Bubblegum, který jsem už uvedla jako svůj nejoblíbenější výrobek. Krásně mi vyhladil rty. Mohu teď používat rtěnky, aniž bych se bála nehezkých rýh na rtech. Kdybych měla jmenovat nějaký jiný, byl by to American Cream – je to opravdu kvalitní kondicionér na vlasy.


12. Přijde ti Lush v České republice předražený?
Ani ne. Jediné, co bych si přála levnější, jsou krémy, které bych chtěla také někdy v budoucnu vyzkoušet. Parfémy také nejsou úplně nejlevnější, ale já už mám své stálice od jiných značek, takže zlevnění krémů by mi úplně stačilo.7 komentářů:

 1. Moc Ti děkuji, jen jsem si musela vzít lupu. Jsem slepá. :DD Připravila sis hezké otázky! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Miu mám moc ráda :) hlavně její články, buď se něco dozvím, nebo mě pobaví a nebo je aspoň co chválit :)
  www.nikolalondynova.com

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělý rozhovor! :) Mia má skvělé články a vůbec.. je to skvělá blogerka! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Super rozhovor, ale jediný co bych vytkla je to malé písmo, strašně se mi to četlo :D nevím jestli jen u mně...

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný rozhovor a skvělé blogerka! :)

  OdpovědětVymazat